اطلاعیه امتحانات قابل توجه دانشجویان محترم: تعدادی از جزوات اساتید مؤسسه در کانال رسمی تلگرامی مؤسسه علامه طبرسی به آدرس https://t.me/tabarsihe_uni جهت دسترسی دانشجویان قرار داده شده است. معاونت آموزشی دانشگاه1402

📢📢ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان محترم در امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401 ، رعایت نکات زیر الزامی می باشد:

1) دانشجویان محترم دقت فرمائید در صورت داشتن بدهی شهریه، امکان شرکت در امتحانات نیمسال اول 1401 را نخواهید داشت، لطفا نسبت به تسویه حساب مالی خود از طریق پرتال دانشجویی و پرداخت آنلاین اقدام نمایید. ضمنا واریزی ها بصورت آنلاین مورد تایید دانشگاه می باشد.

2) تاریخ و ساعت دقیق امتحانات در پرتال آموزشی سما به نشانی http://sama.atabarsihe.ac.ir  (نام کاربری :شماره دانشجویی و رمز عبور شماره شناسنامه) از قسمت تاییدیه انتخاب واحد قابل دریافت می باشد. امتحانات از تاریخ 21/04/1402  آغاز می گردد.

4)کلیه دانشجویان موظف می باشند دروس مندرج در تاییدیه انتخاب واحد خود را چک نمایند و در صورت مغایرت به کارشناس رشته خود اطلاع دهند.

5)امتحانات راس ساعت مقرر مندرج در پرتال دانشجویی و طبق تاییدیه انتخاب واحد به صورت حضوری در دانشگاه برگزار خواهد شد، ضمنا به همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحانی عکس دار و کارت شناسایی معتبر در جلسه امتحان الزامی است و دانشجویان می توانند از 17/04/1402 با مراجعه به پرتال آموزشی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

6)دانشجویان محترم می بایست یک ساعت قبل از شروع امتحان در محل برگزاری آزمون حضور یابند.

7)به همراه داشتن هرگونه وسایل الکترونیکی مانند لپ تاپ، ساعت هوشمند، تبلت و گوشی موبایل در جلسه امتحانی ممنوع است.

8)عدم حضور در جلسه امتحانی در زمان مقرر شده به منزله حذف ترم با احتساب سنوات محسوب خواهد شد.

9)در ایام امتحانات اداره آموزش، امور مالی و پژوهش کاملا تعطیل است.

10)برخی از جزوات دانشجویان محترم در کانال رسمی تلگرامی دانشگاه علامه طبرسی به آدرس https://t.me/tabarsihe_uni قرار داده شده است.

 14 تیر 1402

رویدادهای مهم

اخبار مهم

دستورالعمل های دانشگاه

فهرست